fbpx

ПРО Компанію

«Тернопіль Будконтроль» — сучасна досвідчена будівельна компанія, що займається будівництвом багатоквартирних житлових будинків європейського рівня якості за доступною ціною.

Ми працюємо на ринку з 2010 року і за цей час нами збудовано й здано в експлуатацію більше 50 000 кв. м нового житла.

Усі проєкти Тернопіль Будконтроль відповідають  міжнародним стандартам будівництва екологічності та енергоефективності. Ми використовуємо  лише якісні матеріали, світовий досвід та інноваційні ідеї.

Ліцензія №2013041000 ПП “Тернопіль Будконтроль” від 06 вересня 2017 р. видана ДАБІ України.

Наша
філософія

Ми дали собі обіцянку – ніколи не зупинятись на досягнутих результатах, прагнути до вирішення все більш складних і масштабніших проєктів. І що також важливо – реалізовувати всі проєкти якісно і вчасно, адже це наша відповідальність перед людьми.

Головною рисою компанії є гнучкість і оперативність. Компанія підтвердила високу кваліфікацію, використовуючи найсучасніші будівельні матеріали та комплекс робіт, пов’язаних з будівництвом у відповідності з державними стандартами. Ми прагнемо вибудувати довготривалі відносини з кожним, хто купує житло. Секрет нашого успіху – це якість, ціна, індивідуальний підхід до замовника, постійне прагнення відповідати високим вимогам ринку нерухомості, тримати руку на пульсі та бути готовим до змін.

Отже, в нашій компанії Ви отримаєте квартиру, збудовану індивідуально під Вас. Придбання нового житла – це одна з найважливіших подій в житті кожної людини. З новою квартирою Ви отримуєте нові можливості. Для когось це нова сім’я, для когось – це власний робочий кабінет чи дитяча кімната…

 

«Немає місця милішого за рідний дім» – Марк Туллій Цицерон

стандарти будівництва

Зовнішні стіни будинків виконані з керамічної цегли, перестінки між кімнатами також цегляні. Товщина зовнішніх стін разом з теплоізоляцією становить 80см.

Будинки утеплюються теплоізоляційним матеріалом (пінополістиролом або мініральною ватою) товщиною від 10 до 15 см.

Вікна металопластикові 6-камерні, склопакети містять 3 скла, з яких 2 енергозберігаючі. Усі поворотні механізми вікон преміум-класу. Балкони та лоджії квартир скляться до здачі, засклення включене в ціну квартир.

Квартири обладнані сучасними металевими вхідними дверима, оздобленими МДФ-накладками з візерунками.

У кожній квартирі наявні окремі під’єднання до колективних  димоходів для котлів індивідуального опалення. В ЖК по вул. Лучаківського – Тролейбусна додатково встановлені рекуператори повітря Ventoxx Comfort.

Квартири здаються з оштукатуреними стінами та напівсухою стяжкою на підлозі, в тому числі на балконах та лоджіях.

Будинки спроектовані з індивідуальним газовим опаленням. Розводка труб опалення та “теплої підлоги” здійснюється до влаштування стяжки.

Лічильники газу, води та електроенергії сучасного типу з можливістю передачі показників через інтернет. Потужні мідні кабелі електропостачання, а також кабелі домофону, інтернету та кабельного телебачення.

відгуки наших
клієнтів

Найкращий доказ якості
нашої роботи – відгуки
задоволених клієнтів

(Джерело: відгуки Google)

де знаходиться наш відділ продажу  

Залиште свої контактні дані, наш менеджер зв’яжеться з Вами. Дякуємо!

Схема квартири та фото

Характеристики

  • Загальна площа: 56,2 М2
  • Житлова площа: 29,1 М2
  • Кухня: 12,02 М2
  • Лоджія: 3,36 М2

Ціна

від 555$ за м²

Мене цікавить ця квартира

Залиште свої контактні дані і наш менеджер звяжеться з Вами найближчим часом!